Sveicinu Jūs, Viesis · RSS 26.04.24, 22:35

Sākums » 2008 » Novembris » 15 » FATPIPE kauss noslēdzies ar Ogres uzvaru
FATPIPE kauss noslēdzies ar Ogres uzvaru
18:15
   Šoreiz turnīrā piedalījās 4 komandas. Vispirms dienas pirmajā spēlē Tīnūži gandrīz izlaida no rokām uzvaru pret FK Svēti, pēc tam Ogre pārliecinoši ar 8:0 uzvarēja Saulkrastus. Uzreiz pēc tam Ogrei nācās spēlēt pret FK Svēti. Lai gan ogrēnieši katastrofāli nespēja realizēt momentus, rezultāts atkal pārliecinošs (9:1). Tad Tīnūži "sausā" apspēlē Saulkrastus, bet jau nākamajā spēlē Saulkrasti gūst savus pirmos vārtus, un maisam gals vaļā - uzvara 6:4 pret FK Svēte. Ar 3 gūtajiem vārtiem šajā spēlē atzīmējās FK Svēte līderis Jānis Bērziņš. Saulkrastiem - 3. vieta.
   Spēlē par 1. vietu tikās Ogres un Tīnūžu komandas. Jau 48. sekundē rezultātu atklāj Elvijs Jankovskis. Ogrēnieši iegūst skaitlisko pārsvaru, kuru jau pēc 1 sekundes ar šķēlienu no laukuma vidus realizē Kaspars Tauriņš. Rihards Aleksējevs vienus vārtus atspēlē, bet tam seko Toma Rislinga gūti vārti. Perioda beigas.
   2. periodā atkārtojas 1. perioda aina, kad bumbiņu kontrolē ogrēnieši. Spēlējot uz pretinieku kļūdām ar skaistu izspēli vārtus gūst Elvijs Jankovskis. Vēl pēc minūtes pēc vārtsarga piespēles vārtus gūst Toms Rislings un rezultāts jau 5:1. Tīnūžnieki paņem pārtraukumu, bet tas nelīdz, jo perioda beigās tiek zaudēti vēl 2 vārti, vienus no tiem ogrēnieši gūst mazākumā. Spēles beigas. Rezultāts 7:1.